4.7 18 18 anmeldelser GW50.0096
  • days
Kr.1.193 Kr.1.599 25% OFF
Mærke: K&F Concept
  • Køb professionel metaldetektor med 10" IP68 vandtæt søgespole, LCD-display og 5 søgetilstande. Perfekt til skattejagt på strand, i skov og have.
  • GW50.0096
  • Varenr: GW50.0096
  • 1193
Funktioner
  • * 10" IP68 Vandtæt Søgespole – Stor søgespole giver bredere søgeområde og hurtigere scanning. IP68-vandtæt design gør metaldetektoren perfekt til strand, lavt vand og udendørs brug.
Kr.1.193
Køb mere – Spar mere
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
Kun 72 timer – Spar op til 20% før det slutter
No Reason Return
Brand Story
  • De seks mål kan elimineres i rækkefølge i DISC Mode.< li>
  • Hukommelsestilstanden kan hjælpe dig med at finde det sidste metal, du har fundet.< li>
  • Smykketilstanden kan ikke reagere på jern.< li>
  • Pinpoint Mode kan hjælpe dig med at finde målet mere præcist.< li>
Justerbar lysstyrke LCD-skærm
IP68 Vandtæt
Justerbar højde
Vores metaldetektor kan justeres fra 39,5 til 51,1 tommer, nok til at passe til enhver højde.
Specifikation
Produktmodel TX-910
arbejdsfrekvens 5, 5 ~ 5, 8KHz 10 tommer vandtæt detektionsplade Fire arbejdstilstande:
følsomhed ≥ 18 cm (25 cent i luften)
Alarmindikation en. LCD-indikator Lydindikation
DISC-identifikationsområde Justerbar.
Følsomhedsstørrelse Justerbar
Strømforsyning 2 9V batterier.
Arbejdstrøm Statisk tilstand ≤ 23mA; Dynamisk ≤ 50mA.
Emballagestørrelse 54 * 23 * 11 cm
Emballagevægt 2300 g
Emballageliste Detektor * 1, alkalisk batteri * 2, øretelefoner * 1, skovl * 1, lang rygsæk * 1
PP ≥22 cm (dybde af en kvart mønt)
Comparison
Rating 18 reviews. 17 reviews. 19 reviews. 17 reviews. 6 reviews. 16 reviews.
Price Kr.1.599 Kr.1.193 Kr.247 Kr.614 Kr.417 Kr.688 Kr.499 Kr.1.284 Kr.669 Kr.1.113 Kr.699
Model GW50.0096 GW50.0059 GW50.0095 GW50.0062 GW50.0087 GW50.0078
Detection Modes
All Metal, DISC, Memory, Jewelry All Metal All Metal All Metal All Metal All Metal, DISC, Notch
Pinpoint
× × ×
Indication Modes
Valve Stem Length Can Be Adjusted
× × ×
Probe Diameter
10" / 6.1" 7.5" 5.5" 8"
Whether It Is Waterproof Or Not
Advanced Functions
Adjustable Sensitivity, Ground Balance / Sensitive Control / / /
Package Included
Remarks
Product Positioning
Primary Model Fully Waterproof Model Children's Model Fully Waterproof Model Starter Model
Anmeldelser (18)
5
Sjovt for en nybegynder
4
En overraskende funktionel lille enhed
5
Meget sød og funktionel
Let at forstå, perfekt til et barn
Fantastisk til børn
Fundet årtier gamle mistede genstande.
Fantastisk for nytilkomne!
Fantastisk detektor til børn
fungerer også for lave voksne
Det er ikke noget fancy, men det fungerer perfekt!
FAQs
login eller opret konto for at bedømme
There are no faqs for this product.
Specifikation
Metal Detectors
Detection Modes All Metal, DISC, Memory, Jewelry
Pinpoint
Indication Modes LCD & Sound Indicator
Sensitivity ≥ 18cm (25 Cents In Air)
Probe Diameter 10"